Maybelline Likit Aydınlatıcı

 

Maybelline Likit Aydınlatıcı

Merhaba

Tabi ki bir kuru ciltli olarak tüm aydınlatıcıları alıp denemek istiyorum. Hele yaz aylarında likit olan aydınlatıcılar en çok ilgimi çekenlerden. Uzun süredir merak ettiğim Maybelline Likit Aydınlatıcı da bunlardan biri. Ve artık size yorumlayabilirim.

Maybelline Likit Aydınlatıcı Light

Maybelline Likit Aydınlatıcı mikro inciler içeren likit formülüyle cildi aydınlatmayı vaad ediyor.
Daha aydınlık bir görünüm isterseniz fondotenlerinize karıştırabilir ya da yüzün belirgin hatlarına tek başına uygulanabilir. Tüm cilt tipleri için uygundur.

Maybelline Likit Aydınlatıcı

Maybelline Likit Aydınlatıcı 25ml tüpte satışa sunulmuş. Fiyatı ise bir çok kozmetik sitelere ve mağazalara göre özellikle indirim dönemlerinde farklılık gösterebiliyor. 

Maybelline Likit Aydınlatıcı

Bendeki rengi pembe alt tonlu olan light rengi. Bir de bronz rengi olan var. Ben biraz daha beyaz tenli olduğum için bu rengini tercih etmiştim aldığım dönem.
Ambalajın ucu kontrollü almanızı sağlıyor.

Maybelline Likit Aydınlatıcı

Maybelline Likit Aydınlatıcı içerisinde sim barındırmıyor. Uyguladığınız anda ıslak ve sedefli bir görünüm veriyor. Tek eksi tarafı çok çabuk sabitlenmesi. Bu yüzden ürünü elimin üzerine aldıktan sonra uygulama yapıyorum. Ürünü direkt olarak uygulamak istediğim bölgeye koymuyorum. Aksi taktirde hızlı davranmazsam sabitlenip kalıyor.

Her likit aydınlatıcı gibi Maybelline Likit Aydınlatıcıyı da uygulamada özgürsünüz. Dilerseniz ten ürünlerinize (Fondoten, Bb Krem, Cc Krem, Nemlendiricilerinize) karıştırarak uygulayabilirsiniz. Dilerseniz teninize direkt olarak uygulayabilirsiniz. Dilerseniz ten makyajınızdan sonra yüzünüzün yüksek yerlerine uygulama yapabilirsiniz.

Maybelline Likit Aydınlatıcı

Maybelline Likit Aydınlatıcı krem yapıda bir ürün. Bu kadar almanız yeterli gelebiliyor. Eğer daha yoğun highlight etkisi almak isterseniz ürünü arttırabilirsiniz.

Maybelline Likit Aydınlatıcı

O kadar minik ürünün yoğunluğunu görebilirsiniz.

Maybelline Likit Aydınlatıcı

Maybelline Likit Aydınlatıcıyı her zaman parmaklarımla uygulamayı tercih ediyorum. Ürünü uygulamak çok pratik. Fakat hızla sabitlendiği için biraz hızlı uygulamak gerekiyor.

Uygun fiyatlı aydınlatıcı istiyorsanız Maybelline Likit Aydınlatıcıya bakabilirsiniz.

Umarım fikir verebilmişimdir. 💙

Sevgiler

Esra

Bunlar da ilginizi çekebilir

6 yorum

 1. Bu tip likit aydınlatıcıları toz aydınlatıcılara göre daha kullanışlı buluyorum. Bir de aşırı bereketliler bence (:

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle bende aynı düşünüyorum. Ve daha doğal duruyorlar... Sevgiler :)

   Sil
 2. Aydınlatıcı etkisi çok hoşmuş:)!

  YanıtlaSil
 3. Çok hızlı uygulamak lazım ama çok seviyorum ben de 😇

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen çok çabuk sabitleniyor.. Ama çok güzel etkisi :)

   Sil

Yorum bıraktığınız için teşekkür ederim.