M·A·C Cosmetics’in Mükemmel Makyaj Performansı için Tasarladığı Cilt Bakımı Serisi Hyper Real ile Tanışın!

 

Yeni Hyper Real Koleksiyonu

Bilim ve Sanatın Muhteşem Uyumu

M∙A∙C Cosmetics, cilt bakımının makyajdaki etkisini ve gücünü  her zaman vurgulamaktır ve yıllar boyunca, sahne arkasındaki en iyi makyaj görünümlerinin sırrının cilt bakımı ile sağlandığına dikkat çekmiştir. “Skin Artistry” olarak adlandırılan cilt görünümü yaratma sanatı, cilt hedeflerinizi gözeterek size özel rutinler oluşturmak için M∙A∙C'in tüm ciltler hakkındaki uzman & sanatsal bilgisini, yüksek performanslı ürünlerinin bilimi ile birleştirir.

Bugün M∙A∙C, en iyi bazı oluşturmak ve kusursuz makyaj uygulaması için tasarlanmış bir cilt bakım serisi olan Yeni Hyper Real Koleksiyonu ile cilt bakımı sanatını bir sonraki seviyeye taşıyor. Güçlü ve aktif cilt bakım bileşenleriyle formüle edilmiş Hyper Real, cildi makyaja hazırlayan mükemmel bir baz oluşturarak cildi anında iyileştirmek üzere tasarlanmıştır.

Yeni Hyper Real Koleksiyonu

Hyper Real Serumizer ve Hyper Real SkinCanvas Balm, cilt dokusunu iyileştirmek ve içten gelen bir ışıltıya sahip, yumuşak dokulu bir cilt elde etmek için özel olarak seçilmiş dört güçlü bileşenle geliştirilmiştir:

• Nadir bulunan Japon Şakayık Özü, zamanla cildin parlaklığını gözle görülür şekilde iyileştirerek sağlıklı görünen, doğal olarak ışıldayan bir cilt sunar.

• Cildi arındıran Niasinamid, hücre yenilenmesini artırmaya ve cilt dokusunu nazikçe iyileştirmenin yanı sıra gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

• Nemlendirici ve dolgunlaştırıcı Hyaluronik Asit, gençleştirici etkisi ile cildi nem ile besler.

• Onarıcı Seramidler, cilt bariyerini iyileştirir ve nemin ciltte tutulmasına yardımcı olur.

Yeni Hyper Real Koleksiyonu


HYPER REAL SERUMIZERTM

Serum-nemlendirici karışımı olan Hyper Real Serumizer, daha pürüzsüz ve yumuşak bir baz oluşturur, cildin doğal, sağlıklı ışıltısını arttırarak cildin bariyerini dengeler, yeniden dokulandırır ve güçlendirir.

Bu hafif formül, makyajın gün boyu taze görünmesini sağlarken makyajla birlikte kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

 

 

İngiltere merkezli M·A·C Kıdemli Sanatçısı Dominic Skinner, "Tüm makyaj sanatçılarının kabul edeceği gibi, mükemmel makyajın sırrı mükemmel cilt bakımıyla hazırlanmaktır." diyor. "Hyper Real Serumizer, hem anında hem de zaman içinde size en iyi görünen cildi vermek için uzman bileşenlerin mükemmel karışımını sunarak, makyaj uygulamak için en pürüzsüz bazı oluşturur. Bir makyaj sanatçısı olarak, cilt bakımı ile makyaj yapmak gerçekten de son nokta."

 

M·A·C, beraberindeki 001 Serum + Moisturizer Brush ile sanatsal uzmanlığını cilt bakımının merceğine taşıyor ve cilt bakımını şımartıcı bir sanat formuna dönüştürüyor. 

 

 

İlk kullanımdan sonra, kullanıcıların %96'sı cilt bariyeri gücünde iyileşme gözlemledi ve kullanıcıların %100'ü nem ve parlaklıkta anında bir artış gözlemledi. Neredeyse herkes, makyajlarının gün boyu taze kalmasını sağladığı ve makyajın pürüzsüzce uygulandığı konusunda hemfikirdi.

 

HYPER REAL SKINCANVAS BALMTM

 

Yeni onarıcı etkili nemlendirici, cildi nemlendirirken, pürüzsüzleştirir, yatıştırır ve ciltteki kızarıklık görünümünü önlerken cildin bariyerini güçlendirir ve korur. Avokado ve mango yağı içeren dokusu ile bu formül, nemi 24 saat boyunca hızla emer ve hapseder, cildin makyajla olan uyumunu arttırır.

 

Japonya merkezli M·A·C Kıdemli Sanatçı Rumiko Harris "Üç ürünün de tek başına anında pürüzsüzlük sağlamasına bayılıyorum ama bir araya geldiklerinde mükemmel oluyor!" diyor ve ekliyor: "Daha kuru cilt tipleri veya ekstra bir yatıştırıcı hidrasyon desteğine ihtiyaç duyan ciltler için, Hyper Real SkinCanvas Balm'ı Hyper Real Serumizer'ın üzerine karıştırmayı seviyorum, ürünü cilde masaj yaparak sürmek için 001 Fırçası veya parmak uçlarımı kullanıyorum."

 

HYPER REAL FRESH CANVAS CLEANSING OIL


Modern, hafif ve lüks, cildi seven bu temizleme yağı, cildi anında pürüzsüzleştiren ve cilt dokusunu iyileştiren bitkisel bileşenlerle formüle edilmiştir. Hassas ciltler ve gözler için güvenli olan formül, gözleri bulandırmadan veya gözenekleri tıkamadan en uzun ömürlü ve su geçirmez ürünleri bile nazikçe ama etkili bir şekilde temizler. Japon şakayık özü, tsubaki, jojoba, ayçiçeği tohumu yağları ve E vitamini ile formüle edilmiş Hyper Real Fresh Canvas Cleansing Oil, kirleri yok ederek cildi kurutmadan temizler. 

 

GEZEGENE BAĞLILIK

 

Bilince önem veren M·A·C, sürdürülebilirlik etiğini ve lüks cilt bakımı ritüellerinin etik ilkelerini Hyper Real serisine dahil etmekten gurur duymaktadır. Öne çıkan aktiviteler:

 

• Özenle seçilmiş ve şeffaf bir içerik listesi

• FSC Sertifikalı, geri dönüştürülebilir kartonlar ve kart malzemeleri

• Özel içerik Japon şakayık özü temininde bilinçli ve sorumlu protokol takibi

 

HYPER REAL SERUMIZERTM

Orjinal Boy   30ml

Fiyat:  1190TL

 

HYPER REAL SKINCANVAS BALMTM

Orjinal Boy 50ml

Fiyat:  990 TL

 

HYPER REAL FRESH CANVAS CLEANSING OIL

Mini M·A·C   30ml

Fiyat: 299TL

 

HYPER REAL CİLT BAKIM FIRÇASI

Fiyat: 599TL


*Basın Bültenidir.
Bunlar da ilginizi çekebilir

0 yorum

Yorum bıraktığınız için teşekkür ederim.