Watsons’ın Deodorantları ile Gün Boyu Ferahlık Sizinle

 Watsons ürünleri sadece Watsons Mağazalarında,
Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!

Watsons’ın Deodorantları ile Gün Boyu Ferahlık Sizinle
Yaza merhaba derken temiz ve ferah hissetmeye hazır mısınız? Watsons’ın gün boyu temiz ve ferah hissetmenize yardımcı olan etkili ve hoş kokulu deodorantlarıyla en sıcak havalarda bile gün boyu ferahlığın keyfini yaşayın!

Watsons’ın Deodorantları ile Gün Boyu Ferahlık Sizinle


Watsons Shower Fresh Pudralı Sprey Deodorant 150 ml/ 54,95 TL

Günlük hayatınızın temposuna eşlik etmek için özel olarak tasarlanan Watsons Shower Fresh Pudralı Sprey Deodorant, ferahlık hissi sunan özel formülü ile gün boyu duş keyfini hissetmenize yardımcı olur. Sprey şeklindeki ambalajı ile kolay kullanım sunan ve etkili kokusuyla öne çıkan Watsons Shower Fresh Pudralı Deodorant Sprey, her kullanımda taze ve ferah hissetmenize destek olur.

Watsons’ın Deodorantları ile Gün Boyu Ferahlık Sizinle

Watsons Ocean Comfort Pudrasız Sprey Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Watsons Ocean Comfort Pudrasız Sprey Deodorant ile 24 saat okyanus ferahlığı! Pudrasız içeriği ve hafif yapısı sayesinde okyanus ferahlığını teninize yansıtan Watsons Ocean Pudrasız Comfort Deodorant Sprey, kalıcı etkisiyle gün boyu ferah ve temiz hissetmenize yardımcı olur.

Watsons’ın Deodorantları ile Gün Boyu Ferahlık Sizinle

Watsons Invisible Dream Pudralı Sprey Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Watsons Invisible Dream Pudralı Sprey Deodorant ile aromatik kokuların baştan çıkarıcı etkisini hissedin! Günlük kullanıma uygun yapısıyla tüm gün ferahlık sağlayan Watsons Invisible Dream Pudralı Sprey Deodorant, 24 saat boyunca taze ve ferah hissetmenize destek olur.

Watsons’ın Deodorantları ile Gün Boyu Ferahlık Sizinle

Watsons Power Men Pudrasız Sprey Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Watsons Power Men Pudrasız Sprey Deodorant ile gün boyu temizliğin ve ferahlığın keyfini yaşayın! Terlemeyi önlemek için destekleyici bileşenlerle formüle edilen Watsons Power Men Pudrasız Sprey Deodorant, teninize uyumlu ve cilt dostu yapısı sayesinde günlük bakımınız için etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olur.

Watsons’ın Deodorantları ile Gün Boyu Ferahlık Sizinle

Watsons Fresh Men Pudrasız Sprey Deodorant 150 ml / 54,95 TL

Erkekler için özel olarak üretilen Watsons Fresh Men Pudrasız Sprey Deodorant ile 24 saat boyunca etkili temizlik hissi! Ferahlatıcı notalardan oluşan kokusu ile ön plana çıkan Watsons Fresh Men Pudrasız Deo Sprey, cildi kurutmadan gün boyu temiz kokmanıza destek olur.

**Belirtilen fiyatlar Haziran 2023 güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik
gösterebilir.

Watsons Global

Watsons, A.S. Watson Group’un amiral gemisi konumundaki sağlık ve güzellik markasıdır. Hong Kong’da 1841 yılında kurulan A.S. Watson Group, dünya çapında 130.000'den fazla çalışanıyla 28 pazarda 12 perakende markası altında 16.000’den fazla mağazada faaliyet gösteren dünyanın en büyük uluslararası sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, Asya ve Avrupa’da toplam 15 pazarda 8.000’in üzerinde mağaza ve 1.500'den fazla eczane ile faaliyet gösteren Asya'nın önde gelen sağlık ve güzellik perakendecisidir. Watsons, pazar lideri ürün yelpazesinde sağlık, güzellik ve kişisel bakım konularında kişiselleştirilmiş öneri ve danışmanlık hizmeti sunarak ve müşterilerinin her gün İYİ GÖRÜNÜP, İYİLİK YAPIP, HARİKA HİSSETMELERİNİ sağlayarak sağlık ve güzellik
pazarındaki standartları sürekli olarak belirler. 2009 yılından bu yana Watsons, Asya'da 1 numaralı eczane / kozmetik zinciri markası olmuştur*.

* Campaign Asia-Pacific, 8.000'den fazla katılımcı ile “Asya’nın En Büyük 1000 Markası.

Watsons Türkiye

Watsons Türkiye, 61 ilde 360’ın üzerinde mağaza sayısı ile Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım ürünleri zincirlerinden biridir. 3.000’in üzerinde Watsons çalışanı ile sunduğu ürünler ve hizmetler yardımıyla müşterilerinin hayatında pozitif bir fark yaratmayı hedefler.Basın Bültenidir. 
Bunlar da ilginizi çekebilir

0 yorum

Yorum bıraktığınız için teşekkür ederim.